Клас безпеки
13 груд. 2022
![](/uploads/org1736/news_1670920359_.jpg)
З метою реалізації плану основних заходів цивільного захисту на 2022р. у нашому закладі створено клас безпеки за зональним принципом для проведення інформаційно-просвітницьких заходів ( тренінгів, презентацій та інших заходів), спрямованих на формування в учасників освітнього процесу культури недискримінаційної, ненасильницької, безконфліктної комунікації, здорового та безпечного способу життя, навичок збереження власного життя та здоров'я, а також запобігання небезпечній поведінці.